Povratak
Srijeda je dan za tržnicu, a u ovu srijedu i ocjenjivanje pekmeza i džemova

Srijeda je dan za tržnicu, a u ovu srijedu i ocjenjivanje pekmeza i džemova

Gradska tržnica Pleternica u sklopu svojih aktivnosti promoviranja kvalitete domaćeg proizvoda nakon nekoliko uspješnih manifestacija organizira u srijedu, 24. studenog s početkom od 7:30 sati kušanje i ocjenjivanje najboljih domaćih džemova i pekmeza.

Stoga pozivaju sve, i one koji pekmeze i džemove rade za svoje potrebe, ali i one koji rade veće količine da dođu i predaju svoje proizvode.

Cilj ove akcije je prikazati domaću proizvodnju i njenu kvalitetu, a uz to zasigurno će se pronaći i koji savjet za sve okupljene.

Vezane vijesti

Lipanj u Pleternici: „U 30 dana smo osigurali sadržaj za sve dobne i interesne skupine“

Pročitaj više

10 godina PLINK-a: “To je mjesto okupljanja i razmjene ideja, i mjesto koje provodi desetke milijuna eura vrijedne projekte”

Pročitaj više

Portal Pleternica.hr koristi kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda ovih stranica slažete se s korištenjem kolačića. Više o tome

Slažem se
Skip to content