Povratak

Javni natječaj zakup lokala – Gradska tržnica

Na temelju Odluke o komunalnim djelatnostima na području Grada Pleternice (”službeno glasilo” Grada Pleternice br. 7), te članka 12. Općih uvjeta isporuke usluge javnih tržnica na malo, društvo Pleternički komunalac d.o.o., Trg hrvatskih branitelja 1, Pleternica, OIB: 27675182465, po direktoru Tomislavu Ećimoviću, raspisuje javni natječaj za prikupljanje pismenih ponuda za zakup lokala na Gradskoj tržnici, Mlinska 6, Pleternica za razdoblje od 17. 9. 2022. – 31. 12. 2023.

Vezane datoteke

Vezane objave

Produljenje odluke o zatvaranju prometa na DC 38 za potrebe izvođenja radova: „Rekonstrukcija državne ceste DC38, dionica Kuzmica-Vesela”

Pročitaj više

OBAVIJEST O NASTAVKU RADOVA na DC38

Pročitaj više

Portal Pleternica.hr koristi kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda ovih stranica slažete se s korištenjem kolačića. Više o tome

Slažem se
Skip to content